Slide toggle

Teretulemast HugoBaby Poodi

Siit leiad ainult eestimaiseid ja absoluutselt looduslikke tooteid.

Toodetes pole kasutatud värv-, säilitus-, ega muid kahjulikke aineid, mis võiksid lapse habrast nahka kahjustada ning tasakaalust välja viia.

Sul on Tekkinud Küsimusi?

24/7 e-pood Mustika 5, Haapsalu Localtrade OÜ, registrikood 11443640 info@hugobaby.ee
Beebide ja väikelaste nahk erineb meie, täiskasvanute, nahast olulisel määral.
Kuigi ka beebide nahk salvestab niiskust ja kaitseb neid erinevate bakteriaalsete infektsioonide eest, on nende nahk esimesel eluaastal palju õhem ja hapram.
Nahk muutub tugevamaks lapse esimese eluaasta lõpuks.
Beebide nahk on esimestel elukuudel väga vastuvõtlik kõikidele mürgistele ainetele, kuna naha kaitsebarjäärid pole veel korralikult välja arenenud.
Ka kõik teised elundid on alles arenemisjärgus. Näiteks neerud ja maks, mis on põhilisteks toksiinide väljutajateks, arenevad esimesel eluaastal hoogsalt ning ei suuda veel lapse habrast nahka piisaval määral keskkonna kahjulike mõjude eest kaitsta.
Seega võib väita, et beebide nahk on esimesel eluaastal eriti habras ning nende nahahooldus peaks olema väga puhas ja õrn.
Meie, täiskasvanud, oleme harjunud paljude erinevate “beebilõhnadega”.
Need lõhnaained, mida lisatakse beebipuudritesse ja shampoonidesse, võivad meile olla küll väga nostalgilised, pakkudes äratundmisrõõmu ja turvatunnet, kuid kahjuks on paljud sellised lõhnad saadud söe ja petrooleumi baasil sünteetilistest kemikaalidest.
Need võivad valla päästa erinevaid nahaseisundeid, näiteks ekseemi või teisi allergilisi reaktsioone. Seega põhjustavad tugevate lõhnaainetega tooted lapsele tihti ebamugavustunnet ja nahaärritust.
Meie HugoBaby tiim on oma toodete loomisel kasutanud ainult puhtast loodusest pärit tooraineid, mida on kasutatud juba iidsetest tsivilisatsioonidest alates.
Puhas kookosõli, sheavõi, mandliõli jpm ei mõju lapse nahale kunagi kahjustavalt, vaid on toitvad ja niisutavad beebi õrna nahka.
Kõik tooted on lõhnaainete vabad, oleme kasutanud vanemate laste toodetes väga vähesel määral rahustava lavendliõli lõhna.

 

HugoBaby tooted aitavad kaitsta ja niisutada lapse habrast nahka looduslikul moel 😉

About the Author:

testi test test