Slide toggle

Teretulemast HugoBaby Poodi

Siit leiad ainult eestimaiseid ja absoluutselt looduslikke tooteid.

Toodetes pole kasutatud värv-, säilitus-, ega muid kahjulikke aineid, mis võiksid lapse habrast nahka kahjustada ning tasakaalust välja viia.

Sul on Tekkinud Küsimusi?

24/7 e-pood Mustika 5, Haapsalu Localtrade OÜ, registrikood 11443640 info@hugobaby.ee

Aastal 2017, kui sündis pisike HugoBaby, olin nagu vastne esmakordne ema ikka…arvasin, et kõike peab olema võimalikult palju. Mida rohkem, seda uhkem. Varusin erinevaid potsikuid ja totsikuid, spreiga ja pumbaga, kehakreeme ja näokreeme, vahtusid ja shampoone…

Kuna aga meie pisikesel HugoBabyl oli alguses probleeme väga kuiva nahaga ja arstide soovitusel vajas nahk tugevat niisutust, tuli kindlasti seda talle ka pakkuda.

Sel hetkel, kui oma kümmekonna kreemituubi seast ühtki sobivat ei leidnud, hakkasin ma mõtlema- MIKS ometi olin ma nii palju asju ostnud?? Olin ju täielik reklaamiohver. Lisaks sellele tuli pojakesel poekraami kasutamisest tugev lööve ja ketendav nahk sai kasu asemel hoopis kahju.

Siis hakkasin asja rohkem uurima, vaatasin, mida need tooted reaalselt sisaldavad. Ja ütlen ausalt, enam ma neid oma beebi nahale kindlasti määrida ei soovinud.

Niisiis, tuli kuskilt leida sobivad tooted, mida aga ei olnud, olid sobivad tooted…

Tahtsin midagi puhast, maalähedast, LIHTSAT, ilma lõhnata ja värvita. Midagi kerget. Ja ohutut.

Egas midagi, panin lapse ööunne, otsisin vanad kooli konspektid välja (teadsin, et farmaatsia õppimine tuleb millalgi kasuks), lugesin juurde teadusartikleid ja uurimusi ning panin kokku oma enda esimese kreemi.

Kuna kreem tuli välja päris mõnus ja tundus pojale sobivat, proovisin üha uusi ja uusi kreeme kokku segada.

See pisike nõiaköök hakkas mulle aga üha enam meeldima. Seejärel mõtlesin, et miks mitte jagada oma leide ka teiste emadega, kes võib-olla on samuti kimpus, kuna poeriiulitel olevad tooted võtavad silmist kirjuks ning võib- olla ei soovi ka nemad oma lapse nahale igasugust “tööstuslikku kraami”  panna.

Mõeldud, tehtud- jäi üle luua päris oma bränd. Nii sündiski HugoBaby- lihtne, kerge, ohutu. Armastuse ja hingega loodud tooted 🙂

Alguses tegin kreeme ainult oma tuttavatele ning enda lapsele, aga huvi kreemide vastu muutus üha suuremaks ning siis tuligi mõte teha oma pisikene e-pood.

Minu jaoks on äärmiselt oluline, et tooted, mida oma pisikesele peale määrin, oleksid täiesti ohutud ja looduslikud. Sellepärast on meie toodetele tehtud vajalikud uuringud ja ohuhinnangud.

Kuna kreemide tegemine mulle nii väga meeldib, valmistan iga toote ülima pühendumusega. Panen sinna sisse nii palju hoolt ja armastust kui saan 🙂

Kui Sul on küsimusi mõne toote kohta või sooviksid saada lisainfot, kirjuta mulle julgelt!

Kui soovid saada kreemi oma soovi järgi, võid mullesamuti kirjutada 🙂

Olen avatud koostööpakkumistele ja muudele ideedele. Samuti ootan tagasisidet toodete kohta, ainult nii saan pakkuda seda, mis Teile kõige rohkem meeldib 🙂

Ikka armastusega,
Kristi

About the Author:

testi test test