Slide toggle

Teretulemast HugoBaby Poodi

Siit leiad ainult eestimaiseid ja absoluutselt looduslikke tooteid.

Toodetes pole kasutatud värv-, säilitus-, ega muid kahjulikke aineid, mis võiksid lapse habrast nahka kahjustada ning tasakaalust välja viia.

Sul on Tekkinud Küsimusi?

24/7 e-pood Mustika 5, Haapsalu Localtrade OÜ, registrikood 11443640 info@hugobaby.ee

Meist

HugoBaby

Armsad sõbrad!

Meil on äärmiselt hea meel, et oled siia jõudnud 🙂 HugoBaby on loodud armastusest meie kõige pisemate vastu, armastusest looduse ja loomulikkuse ja lihtsuse vastu, armastusest puhaste ja läbipaistvate koostisosade vastu.
Meie jaoks on äärmiselt oluline, et tooted, mida oma pisikestele peale määrime, oleksid täiesti ohutud ja looduslikud. Sellepärast on meie toodetes kasutusel AINULT kõige puhtamad ja looduslikumad koostisained ning kõik tooted on kunstlike ainete vabad. Samuti on toodetele tehtud vajalikud uuringud ja ohuhinnangud. Kuna olen ise farmatseudi haridusega ja naudin oma nõiaköögis toimetamist üle kõige, valmistan iga toote ülima pühendumusega. Meie tooted ei valmi masstoodanguna, valmistame neid enda “koduköögis” ja kõik asjad valmivad ülima hoole ja armastusega ning spetsiaalselt Sulle mõeldes. Me ei tee ette suuri kreemikoguseid, seega võid kindel olla, et saad alati just kõige värskema toote 🙂

Loe lähemalt HugoBaby sünnilugu meie Blogist.

Kui Sul on küsimusi mõne toote kohta või sooviksid saada lisainfot, kirjuta mulle! Kui soovid saada kreemi oma soovi järgi, võid mulle julgelt kirjutada. Olen avatud koostööpakkumistele ja muudele ideedele. Samuti ootan tagasisidet toodete kohta, ainult nii saan pakkuda seda, mis Teile kõige rohkem meeldib 🙂

Armastusega,
Kristi

heart_white_big

HugoBaby Kaitseb Sinu Beebi Nahka

Looduslik
HugoBaby tooted aitavad kaitsta ja niisutada lapse habrast nahka looduslikul moel.
Kvaliteetne
HugoBaby tooted ei sisalda värv-, säilitus-, ega muid kahjulikke aineid.
Ohutu
HugoBaby toodetele on teinud ohuhinnangu Meelika Koitjärv SAFETY ASSESSMENT OÜ‘st.

Ohutus

Kuna ohutus on meie kreemide võtmesõnaks, siis oleme teinud ka kõik vajalikud mikrobioloogilised uuringud ning meil on olemas ohutussertifikaadid, et meie tooted on pisikestele imehästi sobivad.

Samuti on tooted registreeritud Euroopa CPNP kosmeetikaportaalis.

Meie tooted on eestimaised ja absoluutselt looduslikud, sisaldades ainult tervislikke ja kahjutuid koostisosi puhtast loodusest. Üheski tootes pole kasutatud värv-, säilitus-, ega muid kahjulikke aineid, mis võiksid lapse habrast nahka kahjustada ning tasakaalust välja viia.

Kõik kreemid ja kehaõlid põhinevad looduslikel õlidel ja rasvadel, mis on lapse õrnale nahale täielikult kahjutud ning mida võib julgelt ka päris pisikesel ilmakodanikul kasutada.

HugoBaby tooted aitavad kaitsta ja niisutada lapse habrast nahka looduslikul moel.

Beebi Nahk

Beebide ja väikelaste nahk erineb meie, täiskasvanute, nahast olulisel määral.

Meie, täiskasvanud, oleme harjunud paljude erinevate “beebilõhnadega”. Need lõhnaained, mida lisatakse beebipuudritesse ja shampoonidesse, võivad meile olla küll väga nostalgilised, pakkudes äratundmisrõõmu ja turvatunnet, kuid kahjuks on paljud sellised lõhnad saadud söe ja petrooleumi baasil sünteetilistest kemikaalidest. Need võivad valla päästa erinevaid nahaseisundeid, näiteks ekseemi või teisi allergilisi reaktsioone. Seega põhjustavad tugevate lõhnaainetega tooted lapsele tihti ebamugavustunnet ja nahaärritust.

Check your email to get your winning coupon!X