Allahindlus!

Mähkmekreem

9.90

HugoBaby hooldava toimega mähkmekreemis on kasutusel shea- ja kookosõli ning bentoniitsavi. Bentoniitsavi juhib eemale vett, aidates vältida liigse niiskuse kogunemist beebi pepul ja voltides ning aitab ennetada liigniiskuse põhjustatud nahaärrituse teket.

Kogus: 100g

 

Laos

Category:

Kirjeldus

HugoBaby Hooldav Mähkmekreem

HugoBaby pepu tahtis suurest pissimisest ja mähku sees olemisest alatihti punetama hakata. See ei meeldinud väikesele pärdikule absoluutselt ja ta oli pidevalt rahutu. Kuna ilma mähkuta päevläbi olek ei olnud suure pissinaatori jaoks mõeldav, tuli empsil taaskord Nõiakööki suunduda ning miskit kokku keeta. Seekord tuli pajast välja mähkukreem, mis tegi väikese pärdiku pepu imepehmeks. No täitsa beebi pepu suguseks 🙂 Savi lisamine võttis ära vähimagi punetuse ning mõnusad õlid rahustasid ärritunud ja õrna nahka pehmelt 🙂 Kõik beebid võivad nüüd hõisata- punane ja valus pepu on nüüd ajalugu.

HugoBaby hooldava toimega mähkmekreemis on kasutusel shea- ja kookosõli ning bentoniitsavi.

Sheavõi muudab beebi naha imepehmeks, kuna sisaldab viite erinevat rasvhapet ning rohkesti A ja E vitamiini. Sheavõi omab ka põletikuvastast toimet.

Kookosõli on väga efektiivne nahaärrituste leevendaja, lisaks sellele on ta ka seenevastaste omadustega ning tugevalt niisutava toimega.

Bentoniitsavi juhib eemale vett, aidates vältida liigse niiskuse kogunemist beebi pepul ja voltides ning aitab ennetada liigniiskuse põhjustatud nahaärrituse teket. Samuti omab ta tugevat antibakteriaalset toimet. Savi annab väga mõnusa leevenduse juba olemasolevale punetusele ning samas aitab vältida järgmist.

HugoBaby mähkmekreem on pakendatud  klaaspurki. Klaaspakend on sõbralik keskkonnale ja teeb loodusele pai 🙂 Palun anna purgile peale toote otsa lõppemist uus kasutusvõimalus, või vii ta selleks ettenähtud kogumiskasti 🙂

Kasutamine:
Võtta väike kogus (näpuotsatäis) kreemi ning kanda ringjate liigutustega beebi puhastatud pepule. Maha pesta ei ole vajalik.
Säilitamine
Säilivusaeg 6 kuud, hoida päikese eest kaitstult. Kõrgemal temperatuuril kui +26 °C vedeldub.
Toode on mõeldud ainult välisipidiseks kasutamiseks. Ärritusnähtude korral lõpetada kasutamine ja konsulteerida arstiga. Vältida silma sattumist. Hoida laste eest. Tegemist ei ole ravimiga ning toode ei ole mõeldud kasutamiseks haiguste ravimiseks või ennetamiseks.

Ingredients INCI (koostis): Refined coconut oil (Kookosrasv), Butyrospermum Parkii(Shea) Butter (Sheavõi), Bentonite (Bentoniitsavi).

100% LOODUSLIK
TRANSPORT ÜLE EESTI
100% OHUTU

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mähkmekreem”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.